hledám zedníka

 

ZAHÁJENÍ HRUBÉ STAVBY
VYTVOŘENÍ ZÁKLADŮ
HRUBÁ STAVBA VE FRÝDKU-MÍSTKU

Postavit si dům nebo opravit zeď dnes každý neumí. Ačkoliv se možná mylně domníváme, že právě tato činnost je velice jednoduchá, opak je pravdou. Zednické práce všeho druhu potřebují především zkušenosti, které můžete najít právě u nás. Mnohaletá praxe nás opravňuje k tomu, abychom mohli nabízet vynikající kvalitu, na kterou je v každém směru spolehnutí. Nemusíte tedy již marně přemýšlet nad tím, kdo vám opraví v domácnosti zeď. Pro nás je důležitá každá stavební zakázka, takže nerozlišujeme opravu zdi, novou fasádu nebo rovnou stavbu celého domu. Vždy totiž chceme především spokojeného zákazníka, který je vždy na prvním místě. Tento trend se nám již mnohokráte osvědčil, takže na něj bez problémů můžeme sázet i nadále.

KONTAKTUJTE NÁS: 739 733 515 nebo mailem na durikmartin@seznam.cz

Potřebujete zednické práce v Ostravě? V tom případě se s důvěrou můžete obrátit na nás. Kdykoliv nás oslovíte, jsme schopni vám být okamžitě nápocni. Naši obrovskou předností je ta skutečnost, že děláme nejen zednické práce, ale i další řemesla, která bezprostředně souvisí se stavbou domu či opravou bytu.

Nabízíme také:

  • výměna a začistění oken
  • zateplení fasád
  • obklady
  • omítky

Všechny vaše požadavky můžeme tak bez problémů vyplnit, což vám ušetří nejenom peníze, ale hlavně i čas, který je právě v dnešní době takovou vzácností. Spolupráce všech profesí dává i tu záruku, že všechno bude vytvořeno k vaší plné spokojenosti. Objednáte-li si totiž na každou činnost jinou firmu, zcela určitě vám nebudou schopny vytvořit a zajistit takové podmínky, které jsou u nás samozřejmostí. Naše orientace na zákazníka nám totiž dlouholetou praxí ukázala, že jsme se vydali správnou cestou.

KONTAKTUJTE NÁS: 739 733 515 nebo mailem na durikmartin@seznam.cz

Přijedeme, dohodneme se a spokojenost bude na obou stranách.

Zbytečně již nehledejte zednické práce Ostrava, zednické práce Bohumín, Orlová, Dětmarovice, zednické práce Karviná, Poruba nebo zednické práce Frýdek-Místek někde jinde. U nás dostanete maximální komfort, který si zasloužíte. Jedinečnost naší práce spočívá v tom, že vám zajistíme kompletní služby. Nemusíte se tak již o nic starat.