hledám statika

AKCE: Při objednávce rekonstrukce rodinného domu STATIKA ZDARMA! Při výstavbě rodinného domu na klíč PROJEKT ZDARMA!

 

HRUBÁ STAVBA VE FRÝDKU-MÍSTKU
STAVBA BEZ STŘECHY
NOSNÁ ZEĎ

Obáváte se, aby právě ten váš dům nespadl? V tom případě využijte našich služeb a dopřejte sami sobě i svým blízkým trochu klidu. Práce statika není jednoduchá a především je velice zodpovědná. Nedůvěřujte tak lidem, kteří vám nabízí statické práce, na které beztak nemají oprávnění. U nás dostanete všechno při jednom. Pokud bude po statickém vyměření a rozboru nutný zednický zásah, nezoufejte. Dostanete vše, co budete chtít. Nabízíme totiž všechny práce pod jednou hlavičkou. Není vám tedy k dispozici jenom statika a projekce, ale můžete využít i zednické práce, instalatéra nebo kupříkladu pokládku dlažby.

 

KONTAKTUJTE NÁS: 739 733 515 nebo mailem na durikmartin@seznam.cz

 

Nenabízíme pouze statické práce, ale klidně vám postavíme dům od základů až po střechu. Dodáme do něj ideální elektroinstalaci, zhotovíme instalatérskou rozvodnou síť. Nakonec vám i zhotovíme obkladačské práce tam, kde budete chtít kachličky. A když už bude skoro všechno hotové, můžete si nechat všechny pokoje vymalovat. V celé této práce je jistá míra komfortu, jelikož vlastně všechnu práci svěříte pouze jedné společnosti, která vám již bude ochotna nabídnout vše, co jen chcete. Vaše přání je pro nás samozřejmé splnit.

 

KONTAKTUJTE NÁS: 739 733 515 nebo mailem na durikmartin@seznam.cz

Přijedeme, dohodneme se a spokojenost bude na obou stranách.

 

Statické práce jsou tedy na samotném začátku celé rekonstrukce vašeho bydlení. Na jejím konci je spokojený zákazník. Klidně si tedy zvolte statik Ostrava, statik Karviná, statik Bohumín, statik Frýdek-Místek či další města v našem regionu a uvidíte, že vám vždy ochotně pomohou. Od toho tu přeci jsou. Dům tak můžeme vystavět k vaší plné spokojenosti. Vaše představy tak mohou nabrat plnějších rysů.